Waluta
Pon - Pt : 8:00 - 18:00 | Sob : 9:00 - 13:00
 
Lewy panel
Dobierz części

Aktualności

2015-12-09 12:20:21 Aukcje internetowe

Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty w serwisach aukcyjnych. Na Allegro oraz eBay można znaleźć wiele naszych towarów w promocyjnych cenach.

ALLEGRO

Nasze oferty wystawiamy z konta sklepowego Potak1971. Obecnie można tam znaleźć ok. 330 aukcji z opcją "Kup Teraz". Niektóre pozycje mają wyjątkowo atrakcyjne ceny oraz niskie koszty wysyłki (dzięki współpracy Paczkomatów Inpost z Allegro). Ta oferta kierowana jest przede wszystkim do klientów z Polski. Sprawdź ją TUTAJ.

EBAY

Klientom zagranicznym proponujemy zakupy na ponad 200 aukcjach jako Potak Automotive Warehouse. Większość ofert posiada sprecyzowane koszty przesyłki we wszystkich kierunkach świata, które zawsze staramy się ograniczyć do minimum. Dzięki temu zaufało nam już wielu klientów z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Francji, Hiszpanii, Finalandii, Rumunii, Węgier, Izraela, a nawet Stanów Zjednoczonych czy Australii. Zobacz oferty TUTAJ.

czytaj dalej
ukryj treść
 

Firma POTAK istnieje na rynku od 1998 r. Specjalizujemy się w sprzedaży hurtowej i detalicznej części do aut marek CHEVROLET, DAEWOO, HYUNDAI i KIA (produkowanych w General Motors i Mobis w Korei Południowej). W swojej ofercie posiadamy przede wszystkim części oryginalne oraz sprawdzonej jakości zamienniki. Bazę naszych klientów stanowią: hurtownie, warsztaty blacharsko-lakiernicze, mechaniczne, sklepy motoryzacyjne, autoryzowane stacje serwisowe oraz klienci indywidualni. 40% Naszej sprzedaży to eksport do takich państw jak Niemcy, Hiszpania, Rumunia, Finlandia, Szwecja, Węgry, Ukraina, Rosja, Słowenia, Słowacja, Czechy, Bułgaria, Holandia. Towary wysyłamy także w najdalsze zakątki świata (m.in. do Stanów Zjednoczonych i Australii). Nasz asortyment stanowi ok. 16 000 pozycji, z czego niemal połowa jest dostępna w ciągłej sprzedaży. Oryginalne części importujemy samodzielnie z Korei Południowej, dlatego możemy je Państwu zaoferować w atrakcyjnych cenach ze względu na brak pośredników.